Suchożebry, Kownaciska
Symbol oferty | NVH-DS-1573 |
Powierzchnia | 125,61 m² |
Powierzchnia użytkowa [m2] | 101,90 m² |
Powierzchnia działki [m2] | 1 000 m² |
Liczba pokoi | 5 |
Rodzaj domu | wolnostojący |
Standard | |
Liczba pięter w budynku | 1 |
Wymiary działki | 40,5x24,5 m |
Okna | PCV |
Instalacje | dobre |
Balkon | brak |
Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |
Ukształtowanie działki | płaska |
Kształt działki | prostokąt |
Pokrycie dachu | blachodachówka |
Stan budynku | do wykończenia |
Ogrodzenie działki | brak |
Rok budowy | 2024 |
Gaz | brak |
Woda | studnia |
Dojazd | droga gruntowa |
Otoczenie | działki niezabudowane |
Odl. do sklepu [m] | 1 700 m |
Odl. do szkoły [m] | 4 500 m |
Odl. do przedszkola [m] | 4 500 m |
Prąd | jest |
Kanalizacja | własna oczyszczalnia |
Nowoczesny dom szkieletowy 101,9 m², Kownaciska, blisko Siedlec – NovoHome
Opis nieruchomości: Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 101,9 m², położony na działce 1000 m² w malowniczej miejscowości Kownaciska, zaledwie 12 km od Siedlec. Dom w stanie deweloperskim, z drewnianą konstrukcją szkieletową, oferuje energooszczędność, trwałość i zdrowy mikroklimat, idealny dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą i możliwość własnej aranżacji wnętrz.
Szczegóły nieruchomości:
Układ pomieszczeń (101,9 m²):
Atuty nieruchomości:
Dodatkowe informacje: Dom w Kownaciskach to idealna propozycja dla osób marzących o życiu w harmonii z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do Siedlec. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duża działka i nowoczesna konstrukcja sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla rodzin lub osób szukających domu do indywidualnego wykończenia.
Finansowanie: Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Nasi eksperci finansowi w NovoFinance bezpłatnie pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę i przeprowadzą przez cały proces.
Zapraszamy do kontaktu! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację domu. Z NovoHome znajdziesz swoje wymarzone miejsce w Kownaciskach!
Uwaga: Opis oferty sporządzono na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.